top of page
Aleksandra Rakowska_logo czerš.jpg

Henna pudrowa

To bardzo naturalna metoda, która w nieprzerysowany sposób podkreśli kształt Twoich brwi. Barwniki pozwalają nam na stworzenie delikatnych oraz mocniejszych efektów. Kolor oraz intensywność dostosowywana jest indywidualnie do każdej

klientki. 

Laminacja brwi

Zabieg przynosi świetne efekty u osób z niesfornymi, trudnymi w układaniu, kręcącymi się włoskami brwi. Laminowanie brwi pozwala nam na ujarzmienie włosków. Brwi stają się bardziej podatne na układanie.

Każdy zabieg jest indywidualnie dopasowywany na wizycie. Nie każdy może mieć wykonywany zabieg laminacji bądź henny pudrowej. Wpływa na to kilka czynników: przeciwskazania , alergie, efekt wizualny, kolor i grubość włosa, rodzaj skóry. 

Każdy zabieg wykonywany jest wraz z REGULACJĄ. Jest to bardzo istotna kwestia, która sprawia, że zabieg jest w pełni dopieszczony. Nadanie odpowiedniego kształtu to 50% zasługi świadomej regulacji. 

                                          

 

 

   NIE UMAWIAJ SIĘ NA WIZYTĘ GDY

-Posiadasz makijaż permanentny

-Od ostatniego zabiegu nie minęło 3 tygodnie

-Jeżeli w okresie tygodnia był wykonywany zabieg złuszczający / kwasy

-W dniu wizyty będziesz miała miesiączkę

-Masz problemy hormonalne

-Opryszczkę

-Uczulenia na PPD

-Cerę silnie trądzikową

Zapisy dokonywane są tylko i wyłącznie przez wiadomość na adres e-mail ar.zapisy@gmail.com

Proszę o cierpliwość. Na każdą wiadomość staram się odpisywać jak najszybciej jest to możliwe.

Wspólnie wybierzemy odpowiedni termin. Proszę o cierpliwość. Na każdą wiadomość staramy się odpisywać jak najszybciej jest to możliwe.

bottom of page