top of page
IMG_9094 2.JPG

BROWS

SZKOLENIE STYLIZACJI BRWI

PRZECZYTAJ OD POCZĄTKU, ABY WIEDZIEĆ CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ MOJE SZKOLENIA 

Każde prowadzone przeze mnie szkolenie skupia się na pracy manualnej, odpowiednim operowaniu dłoni, świadomej pracy z pigmentem.  Stylizacja brwi wymaga dokładności oraz precyzji. Dużego skupienia i zaangażowania. Jeśli zależy Ci na idealnych brwiach, ładnym odbiciu na skórze, precyzyjnej linii to właśnie to szkolenie jest dla Ciebie. Kolejną równie ważną kwestią na której skupiam się podczas szkolenia z Tobą to świadome dobieranie zabiegów, indywidualnie dopasowane do każdej klientki. Będąc stylistką brwi musisz rozróżniać, wizualizować oraz proponować idealne rozwiązanie. Ty jedyna jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, dlatego daj poczuć swojej klientce, że jest w dobrych rękach i może ona Tobie zaufać. Musisz pokochać każdy zabieg, aby móc oferować rozwiązania na każdą sytuację. 

 Nauczę Cię jak właściwie dobierać zabiegi dla Twoich klientek. Jako stylistka brwi musisz być ekspertem w tej dziedzinie i właściwie doradzać, wizualizować oraz wykonywać zabiegi. Gwarantuję Tobie, że klientka to zauważy oraz doceni. Pamiętaj, że możesz zaproponować aż 9 zabiegów! 

 

Prowadzę szkolenia indywidualne. Oznacza to, że całą swoją uwagę poświęcam na wyłapywaniu błędów oraz na rzetelnym przekazaniu wiedzy. Szkolenia są indywidualnie dopasowane do poziomu zaawansowania  i pracy kursantki ( bo o precyzje tutaj chodzi ). Skupiamy się na rzeczach trudnych i je ćwiczymy. Jestem cały czas przy Tobie i nadzoruję Twoją pracę. Ważne, aby tutaj dodać, że nie używam korektora i nie czyszczę swoich prac w trakcie pracy czy przy uzyskaniu efektu finalnego. Nie retuszuje zdjęć oraz filmików. 

Możesz posiadać wiedzę teoretyczną, ale jeśli źle operujesz pędzlem, pigmentem oraz dłonią,  nie uzyskasz ładnego efektu końcowego. 

NAUCZYSZ SIĘ DOBIERAĆ ZABIEGI WŁAŚCIWE DO GĘSTOŚCI ORAZ RODZAJU WŁOSIA. NIE KAŻDY MOŻE MIEĆ WYKONANY DANY RODZAJ ZABIEGU.

NIE KAŻDA METODA NADAJE SIĘ DLA KAŻDEGO. 

W zakres szkolenia wchodzi :

-szczegółowe omówienie produktów do stylizacji brwi -w zależności od wybranej oferty -henna pudrowa, farbka oraz zabieg laminacji brwi 

-analiza budowy brwi. Poznasz moje zasady, które pomogą odnaleźć Tobie kształty bez wcześniejszego wykonania rysunku bądź też geometrii - 5 najważniejszych zasad, które szczegółowo omawiam, pokazuję, a następnie wykonujemy kilka ćwiczeń zanim przystąpimy do pracy z modelką

-moja praca z henną pudrową oraz farbką- różne techniki nakładania oraz zmazywania produktu. Jak uzyskać efekt ombre. W jaki sposób wykonać delikatne stylizacje brwi.

-chronologia pracy

-niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania zabiegu. Miejsce pracy oraz przybory

-moje TOP marki na których pracuje

-Asymetria- jak sobie z nią radzić

-w jaki sposób korygować brwi i naprawiać wieloletnie błędy w ich stylizacji

-higiena pracy, przygotowanie stanowiska pracy do zabiegu

-przygotowanie brwi przed zabiegiem- typ oraz stan skóry 

-w jaki fotografować brwi

-zajęcia są typowo praktyczne, proces tworzenia właściwego kształtu oraz aplikowanie w prawidłowy sposób produktów jest omawiany na modelce

OSIĄGNIESZ WIEDZĘ TEORETYCZNĄ ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM PRAKTYCZNĄ

Jeśli podobą Ci się moje prace oraz estetyka prowadzenia social mediów, nauczę Cie jak wykonuje zdjęcia i jakiego oświetlenia to tego używam. W jaki sposób montuje filmiki. Pokażę Tobie, że nie zajmuje to dużo czasu i możesz wykonać takie filmiki czy zdjęcia na wizycie Twojej klientki. 

DO WYBORU 
SZKOLENIE JEDNODNIOWE 
 

ŁĄCZY W SOBIE HENNĘ PUDROWĄ ORAZ

LAMINACJE Z FARBKĄ  

Bardzo intensywne szkolenie jednodniowe. Podczas jednego dnia poznajesz wszystkie metody stylizacji brwi.

Szkolenie indywidualne- Ja i Kursantka

Szkolenie dla osób początkujących oraz stylistek brwi. Program jest indywidualnie dobierany do kursantki, do jej poziomu i tempa pracy.

To szkolenie jest zarówno dla osób początkujących, które czują, że poradzą sobie w przyswojeniu teorii i opanowaniu manualnej techniki pracy podczas jednego dnia. Mile widzane podstawy rysunku, malarstwa czy świadomości światłocienia. 

Dedykuje to szkolenie dla stylistek brwi, które odbyły inne szkolenia/ chcą poznać moją technikę, produkty na których pracuję/ czują niedosyt/ bądź nie radzą sobie z brwiami w taki sposób jaki by chciały. Nie wychodzi Ci odbicie na skórze? masz dość rysunku wstępnego? to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. 

Pamiętaj, że jest to szkolenie indywidualne, nie grupowe. To oznacza, że w swobodnej atmosferze poświęcam tylko Tobie całą swoją uwagę i wyłapuję błędy. 

Szkolenie trwa 8-9h 

3 modelki 

koszt szkolenia 2900 zł

Kursantka dostaje, skrypt szkoleniowy oraz prezentacje, aby po szkoleniu spokojnie przyswoić wiedzę. 

SZKOLENIE DWUDNIOWE 
ŁĄCZY W SOBIE HENNĘ PUDROWĄ,
FARBKĘ, LAMINACJE, 
LAMINACJE + FARBKĘ, PRZERZEDZANIE
REGULACJĘ

 

SZKOLENIE INDYWIDUALNE - Ja i Kursantka 

Szkolenie to dedykuje osobom, które w spokojny sposób chcą przyswoić wiedzę oraz bardzo dobrze wyćwiczyć prace dłoni oraz prace z produktem. To szkolenie pozwoli Ci na dokładne zrozumienie zabiegów. Atutem tego szkolenia jest CZAS oraz możliwość pracy aż z 5 modelkami. Więcej omawiania i analizowania. Każda z modelek ma inny włos, kolor oraz rodzaj skóry. Jako stylistka brwi musisz właściwie dobierać zabiegi dla swoich klientek. W ciągu tych dni zauważysz, że analiza naszych modelek jest bardzo istotna, a metody stylizacji znacznie się od siebie różnią i nie każdy może mieć wykonany taki sam zabieg.  Praktyka jest dla mnie najważniejsza. Odpowiedni dobór zabiegów również.

 

Pamiętaj, że jest to szkolenie indywidualne, nie grupowe. To oznacza, że w swobodnej atmosferze poświęcam tylko Tobie całą swoją uwagę. 

 

1 DZIEŃ  6h  (  2 modelki )

-Zaczynamy od teorii i szczegółowego omówienia zabiegów

-Praktyka z kształtami- moje 5 zasad dzięki którym będziesz mogła z łatwością znaleźć kształty bez wcześniejszego wykonania geometrii. 

-Ćwiczenia z pędzlem tak, aby zrozumieć że każdy ruch wykonany na brwiach ma ogromne znaczenie i wpływ na efekt końcowy. 

-Część praktyczna -modelki 

2 DZIEŃ 7h ( 3 modelki)

-Dzień poświecony na PRAKTYCE z modelkami, kursantka zna już różnice między zabiegami.

 Zna sposób i metody właściwej pracy. 

Szkolenie trwa 13h

5 modelek

koszt szkolenia 4400 zł

Kursantka dostaje, skrypt szkoleniowy oraz prezentacje, aby po szkoleniu spokojnie przyswoić wiedzę. 

SZKOLENIE Z JEDNEGO
WYBRANEGO PRZEZ
CIEBIE ZABIEGU

Szkolenie doszkalające.

Szkolenie dla osób, które odbyły już szkolenia, praktykują, działają w branży beauty i nie radzą sobie z wybranym zabiegiem -do wyboru henna pudrowa/  laminacja z farbką/ farbka 

Szkolenie trwa 6h

2 modelki 

koszt szkolenia 2000 zł

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA MOJEGO
PROFILU NA INSTAGRAMIE 
  • Instagram

Zapisy dokonywane są tylko i wyłącznie przez wiadomość na adres e-mail ar.zapisy@gmail.com

Proszę o cierpliwość. Na każdą wiadomość staramy się odpisywać jak najszybciej jest to możliwe.

W wiadomości napisz jaki dzień oraz miesiąc Cie interesuje, aby odbyć szkolenie. Wspólnie wybierzemy odpowiedni termin. 

bottom of page